top of page

Sveikos nervų sistemos link

Polyvagal teorijos tyrinėjimų grupė internetu

Trečiadieniais 19:30 - 20:20 

Tai tęstinė kūno terapijos grupė, kurioje nagrinėjame praktinį Polyvagal teorijos pritaikymą kasdienybėje.

 

Grupė startuoja spalio 4 dieną. Iki Naujųjų metų suplanavome 12 užsiėmimų.

jūra-142.jpg
jūra-141.jpg

APIE

Tai tęstinė praktinė kūno terapijos ir Polyvagal teorijos studijų grupė. Nagrinėsime ir kartu praktikuosime Stephen W. Porges, Stanley Rosenberg, Deb Dana, Irene Lyon siūlomus pratimus, tyrinėsime jų įtaką, ieškosime, kaip per judesį galime palaikyti savo nervų sistemą. 


Praktikų metu:

  • gilinsime ryšį su vidinių pojūčių pasauliu,

  • pažinsime kiekvieno iš mūsų unikalią nervų sistemos kalbą,

  • įkūnysime nervų, endokrininę, imuninę sistemas,

  • patirsime savireguliaciją ir koreguliaciją,

  • pažinsime įsižeminimą, orientaciją,

  • seksime savo vidiniais impulsais.

Tyrinėjimų metu įsitikinome, kad reguliari praktika ir nuolatinis mokymasis yra tai, kas padeda mūsų nervų sistemai sveikti. 

Polyvagal teorija yra mokslu pagrįsta teorija, aiškinanti, kaip mūsų autonominės nervų sistemos būsena daro įtaką ir yra įtakojama dinamiškų gyvenimo iššūkių. Teorija atsako į daugybę klausimų apie nervo klajoklio vaidmenį, reguliuojant emocijas, socialinius ryšius ir mūsų reakcijas į baimę. Pirmą kartą 1994 m. šią teoriją pristatė neuromokslininkas Stephen W. Porges. Ši teorija vis dar yra aktyviai tyrinėjama ir plėtojama. Remdamiesi šia teorija praktikai dirbantys per kūną atranda vis daugiau kelių, kaip kurti gilaus saugumo jausmą. 

m-162.jpg

LYDI

Ingrida Danytė

Savąjį gyvo, gyvenančio kūno pažinimą Ingrida pradėjo 2017 metais Lindos Hartley somatinės terapijos instituto programoje Vilniuje (Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy, London). Vis dar studijuodama institute, pradėjo mokytis Vokietijoje, privačioje Autentiško Judesio Disciplinos (Circles of Four) mokytojos Cornelia Schmitz praktikoje. Ingridos buvimą visada lydi žaismingumas bei meilė smalsiai ir autentiškai vaiko prigimčiai - tai, kuri gyvena pasaulyje, ir tai, kuri gyvena mūsų širdyse.

INFORMACIJA

KADA

TREČIADIENIAIS 19:30 -20:20

KUR

Internetu, zoom

KAINA

12 užsiėmimų kaina - 100 eur

4 užsiėmimų kaina - 40 eur
Pirmasis susitikim
as pabandymui - 14 eur

DATOS

Spalio 4, 11, 18, 25 d.

Lapkričio 8, 15, 22, 29 d.

Gruodžio 6, 13, 20, 27 d.

 

Užsiėmimų nefilmuojame.

Perkant keturis užsiėmimus, įsitikinkite, kad juos galėsite lankyti keturias savaites iš eilės. 

LYDI

Jurga Bliss


Jurga yra žmogus, kuris renkasi Gyvenimą. Vietoj gyvenimo svajonėmis ji svajones verčia gyvenimu čia ir dabar - drąsiai pasitikdama vidinio ir išorinio pasaulio iššūkius. Terapinis darbas Jurgai yra resursas, teikiantis įkvėpimą ir nepaliaujamai  mokantis apie vidinę išmintį, glūdinčią kiekviename iš mūsų, ir prieinamą kiekvienam, jei tik drįstame prie jos prisiliesti.

IMG_5056.JPG
bottom of page