top of page

ANS žemėlapio 
sudarymas

Seminaras

Rugpjūčio 22 d., pirmadienį, 18 val. (online)

Ar kada ieškojote būdų suprasti savo reakcijas į gyvenime kylančius iššūkius bei stresą? Ar kada susimąstėte, kur slypi mūsų nervų sistemos atsparumas ir kaip jį sustiprinti? Ar žinojote, kad yra būdas, kaip nusipiešti pojūčių, nuotaikų ir minčių žemėlapį, kuriuo autonominės nervų sistemos (ANS) pagalba keliaujame kiekvieną dieną?

KĄ VEIKSIME?

jūra-141.jpg

APIE

#Polyvagal teorija remiasi plačiais Stephen Porges moksliniais tyrimais. Ji padeda paaiškinti mūsų gebėjimą keliauti mobilizacijos (flight/fight), ryšio praradimo (freeze) bei socialinio įsitraukimo (social engagement) ciklu. Teorija taip pat paaiškina, kodėl daugeliui traumą patyrusių žmonių sunku jausti saugumą bei kodėl kai kurie mobilizacijos ir ryšio praradimo etapai gali viršyti mūsų galimybes aiškiai suvokti ir pajausti.

m-162.jpg

LYDI

Ingrida Danytė

Savąjį gyvo, gyvenančio kūno pažinimą Ingrida pradėjo 2017 metais Lindos Hartley somatinės terapijos instituto programoje Vilniuje (Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy, London). Vis dar studijuodama institute, pradėjo mokytis Vokietijoje, privačioje Autentiško Judesio Disciplinos (Circles of Four) mokytojos Cornelia Schmitz praktikoje. Ingridos buvimą visada lydi žaismingumas bei meilė smalsiai ir autentiškai vaiko prigimčiai - tai, kuri gyvena pasaulyje, ir tai, kuri gyvena mūsų širdyse.

PAPILDOMA INFORMACIJA

KADA

Rugpjūčio 22 d., 18 val.

Jei nepavyks dalyvauti gyvai, po susitikimo pasidalinsime įrašu.

KUR

Online.

Nuoroda pasidalinsime prieš renginį.

KAINA

10/15/20 eur

GLOBOJA

Jurga Bliss


Jurga yra žmogus, kuris renkasi Gyvenimą. Vietoj gyvenimo svajonėmis ji svajones verčia gyvenimu čia ir dabar - drąsiai pasitikdama vidinio ir išorinio pasaulio iššūkius. Terapinis darbas Jurgai yra resursas, teikiantis įkvėpimą ir nepaliaujamai  mokantis apie vidinę išmintį, glūdinčią kiekviename iš mūsų, ir prieinamą kiekvienam, jei tik drįstame prie jos prisiliesti.

IMG_5056.JPG
bottom of page