top of page

VIRSMAI
Palaikymo bei įgalinimo grupės 13-18 metų paauglėms

 

Seniai svajoju apie paauglių mergaičių susitikimus, kurie kurtų ir burtų, brangintų kūną, santykius bei autentiškumą. Gal tai neišsipildžiusi mano pačios paauglystės svajonė, o gal tai beribis noras visoms paauglėms suteikti unikalias galimybes augimui, jautrumo, švelnumo, galios, stiprybės ir kitų unikalių mumyse glūdičių lobynų pažinimui.

 

Tad dabar kartu su šiuo beribiu noru atveriu erdvę 13-18 metų paauglėms, kurioje įveiksime mokykloje ir/ar šeimoje patiriamus iššūkius, stresą, nerimą, įtampas socialiniuose santykiuose. Čia paauglės gaus įrankių, padėsiančių nurimti bei susikaupti, pasiruošti testams bei egzaminams. Taip pat ši grupė padės atskleisti kiekvienos dalyvės unikalius gebėjimus bei polinkius. Pažinsime kūną, jo pokyčius, kursime sveiką kūno įvaizdį. Išmoksime labiau pasitikėti savimi, stiprinsime tarpusavio santykius, ugdysime empatiją.

Kviečiu susitikti!

Ingrida Danytė

m-189.jpg

KĄ VEIKSIME?

Paauglystė - vienas svarbiausių sveikatos raidos laikotarpių. Šiame laikotarpyje priimti sprendimai, įpročiai, gyvenimo būdas bei požiūris į sveikatą ir kūną lemia vėlesnio gyvenimo kokybę. Pamokose gilinsimės į tris aspektus: kūną, santykius bei ieškosime savojo autentiškumo.

Image by ᴇᴍɪʟʏ

KŪNAS

Paauglystėje suintensyvėja daugelio endokrininių liaukų veikla. Jos išskiria daugiau hormonų, kurie veikia viso organizmo funkcijas. Visi šie pokyčiai atsispindi psichikoje. Todėl vienas svarbiausių paauglystės uždavinių – prisitaikyti bei palaikyti greitai fiziškai ir lytiškai bręstantį savo kūną, kurti sveiką kūno įvaizdį. Pamokų metu paauglės gaus įrankių padėsiančių susikaupti bei nurimti. Jos įgaus žinių apie kūną bei įvairių kūno sistemų veiklą. Pamokų metu ieškosime atsakymų į klausimus:

 • Kas vyksta mano kūne?

 • Kaip priimti besikeičiantį kūną?

 • Kaip palaikyti save šioje kelionėje?

Image by Octavio Fossatti

SANTYKIAI


Paauglystėje atsiranda noras pritapti prie bendraamžių, užmegzti ir palaikyti tarpusavio draugystes ir meilės santykius. Kartu su šiais norais patiriame stresą, nerimą, įtampas. Pamokų metų bandysime naviguoti santykių verpetuose. Ieškosime atsakymų į klausimus:

 

 • Kas yra grožis, draugystė, meilė?

 • Kaip tai atpažįstame?

 • Kaip užmegzti ir palaikyti tarpusavio draugystes ir meilės santykius? 

Image by Lesly Juarez

AUTENTIŠKUMAS


Taip pat šiame laikotarpyje kyla daugybė klausimų apie tai, kas aš esu, ko siekiu gyvenime, kokius gebėjimus turiu bei ko noriu išmokti. Čia formuojasi savos pažiūros į tam tikrus reiškinius, dalykus, sava nuomonė, sava vertybių sistema, požiūris apie save ir aplinkinius. Pamokų metu ieškosime atsakymų į klausimus:

 

 • Kas yra autoritetas?

 • Kokios mano vertybės? 

 • Kas man svarbu?

 • Kokie mano unikalūs gebėjimai? 

 • Ko noriu išmokti?

Paauglystė - tai konfliktų, krizių, sunkumų, prieštaravimo, nerimo, saviraiškos bei savasties ieškojimų amžiaus tarpsnis. Tikime, kad užsiėmimai palengvins bei praturtins kiekvienos paauglės kelią į gilesnį savęs pažinimą.

PAPILDOMA INFORMACIJA

KADA

13-15 metų paauglės - laikas derinamas

16-18 metų paauglės - laikas derinamas

ADRESAS 

Žygimantų g. 10-26B, Vilnius

KAINA

50 eur/mėn

REGISTRACIJA

ingridanyte@gmail.com

m-162.jpg

ERDVĘ KURIA

Ingrida Danytė

Savąjį gyvo, gyvenančio kūno pažinimą Ingrida pradėjo 2017 metais Lindos Hartley somatinės terapijos instituto programoje Vilniuje (Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy, London). Vis dar studijuodama institute, pradėjo mokytis Vokietijoje, privačioje Autentiško Judesio Disciplinos (Circles of Four) mokytojos Cornelia Schmitz praktikoje. Ingridos buvimą visada lydi žaismingumas bei meilė smalsiai ir autentiškai vaiko prigimčiai - tai, kuri gyvena pasaulyje, ir tai, kuri gyvena mūsų širdyse.

KITI PROJEKTAI IR DIRBTUVĖS

VIRSMAI
Perėjimas į pilnametystę

 

1,5 val trukmės dirbtuvės

Vėlyvoji paauglystė - tai laikotarpis, kai atsakomybių kiekis didėja, išgirstos tiesos kelia abejones, nuo informacijos kiekio svaigsta galva, o viduje norime rasti atsakymus į vis sudėtingesnius klausimus. Ir kartu tai laikotarpis, kai "visas gyvenimas prieš akis", kai atsiveria daugybė galimybių, daugybė kelių. Tai laikotarpis, kai svajojame ir kai svajonės pildosi.

Šiame tyrinėjime visi kartu ir kiekvienas atskirai tirsime ir patirsime, ką mums reiškia būti paaugliu ir ką reiškia būti suaugusiuoju.

AMŽIUS - paskutinių klasių mokiniai

PRAKTINIAI PATARIMAI - tyrinėjimui būtini judesio nevaržantys rūbai.

Daugiau informacijos ingridanyte@gmail.com.

bottom of page